האם מגיע לך החזר ארנונה ולא ידעת?

עברת דירה בשנים האחרונות? די סביר שמגיע לך החזר ארנונה מעיריית תל אביב. לי אישית יצא לעבור כמה דירות בעיר. מסתבר שיש איזה 150 שקלים בעיריית תל אביב שרק מחכים שאבקש אותם בחזרה. אמנם זה לא הרבה כסף אבל היי – זה כסף שרק מחכה שאבקש אותו במילוי טופס פשוט. וחוץ מזה – אולי לכם מגיע הרבה יותר ולא ידעתם?

מדוע בכלל מגיע לתושבים החזרי ארנונה?

משום שהעיריה מחייבת את חשבון הארנונה כל חודשיים מראש. לכן אם עוזבים את הדירה לפני סיום החודשיים האלו, מגיע לנו כסף בחזרה על הימים שנותרו. אם אתם לא מתל אביב – תבדקו עם הרשות המקומית שלכם! כמובן שלא בדקתי בכל הרשויות אבל תנסו, ונשמח לשמוע בתגובות מאיפה אתם והאם הצלחתם 🙂

בדיקת זכאות להחזר כספי

איך בודקים האם מגיע לכם החזר או לא? הבדיקה מאוד פשוטה – כל מה שאתם צריכים זה להיכנס לאתר עיריית תל אביב ולהכניס ת.ז ואת שמכם. האתר יציג לכם את כל ההחזרים שמגיעים לכם מכל דירה שגרתם בה.

סיכום החזרי ארנונה שמגיעים לי מעיריית תל אביב

האם אצל הרשות המקומית שלכם זה עובד אחרת? שתפו אותנו בתגובות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים אחרונים

איך לחסוך כסף

איך לחסוך כסף ב-10 מהלכים פשוטים

כולנו רוצים לחסוך כסף, אבל זה לפעמים יכול להיות קשה. ישנם הרבה אתגרים שיכולים לעמוד בדרכם של החסכונות שלנו, כמו הוצאות בלתי צפויות, העדפות צרכניות,

כמה מרוויחים ממילוי סקרים

כמה כסף מרוויחים ממילוי סקרים?

אז אולי כבר שמעתם על מילוי סקרים באינטרנט כדרך להכנסה נוספת. אבל כמה כסף באמת אפשר להרוויח בדרך הזאת? אז בואו נעשה קצת סדר בנושא.

האתר המומלץ של החודש

נושאים

דילוג לתוכן