תפריט סגור

הכנסה מהצד עבור מילוי סקרים באינטרנט

זה ממש לא משנה אם אתה ילד בן 12 או מבוגר בן 60. כל אחד יכול להירשם לאתרי סקרים ולהתחיל ליצור הכנסה נוספת מהצד. יש כמה אתרים כאלו בישראל שמשלמים כסף בתמורה למילוי סקרים. לפני שאציג את האתרים האלה, בוא נשאל איך זה עובד? האם זה אמין? כמה כסף אפשר להרוויח מזה ולמה בכלל שישלמו לי כסף על השלמת סקרים?

למה בכלל שמישהו ישלם לי על מילוי סקרים?

הרבה חברות במשק צריכות לקבל החלטות גדולות לגבי המוצרים או השירותים שלהן. לכן הן מסתמכות על סקרי שוק ודעת קהל כדי לקבל החלטות יותר טובות. איך הן עושות את זה? הן פונות לחברות סקרים ומשלמות להן הרבה מאוד כסף כדי לערוך סקרים ולקבל תובנות עיסקיות. אותן חברות סקרים מוכנות לשלם לנו כסף לאות הערכה ותודה על הקדשת הזמן במילוי הסקרים.

כמה כסף אפשר להרוויח מהצד ממילוי סקרים?

זה עשוי להגיע להכנסה מהצד של עד מאות שקלים בחודש. מילוי כל סקר אורך כמה דקות והתגמול הוא נמוך או גבוה, בהתאם לאורכו. בדרך כלל התשלום הוא בין שקלים בודדים לכמה עשרות שקלים במקרה הטוב. אז אם יש לכם קצת זמן פנוי מול המחשב אתם יכולים לנצל אותו במילוי סקרים. זה יוצא שפעם בחודש-חודשיים תוכלו לקבל 100, 200, 300 ש"ח או אפילו יותר.

הרבה אנשים היום מחפשים לעשות עוד קצת כסף מהצד, בנוסף לעבודה "הרגילה" שלהם. זה בהחלט אפשרי. האינטרנט הביא איתו שפע של הזדמנויות ואנו יכולים לנצל את הזמן הפנוי שיש לנו מול המחשב על מנת ליצור עוד ערוץ הכנסה מהצד.

האם זה אמין + הוכחת תשלום

כל האתרים שאני כותב עליהם באתר הזה נבדקו והוכחו כאמינים פעם אחר פעם. מדובר בחברות רציניות שצריכות אנשים מכל קצוות האוכלוסיה לצורך מענה על סקרים ולכן מוכנות לתגמל את המשתתפים בכסף או מתנות.

הנה למשל תשלום של כמעט 600 שקלים שקיבלתי מאתר הסקרים פרויקט המדגם לחשבון Paypal:

כסף מהצד באינטרנט
תשלום מהאתר פרויקט המדגם לחשבון paypal. הכנסה נוספת מהצד.

תשלום מאתרי סקרים נוספים

לפניכם צילומי מסך והוכחות תשלום של 700 שקלים וגם 240 שקלים שקיבלתי מאתרי סקרים שונים. כל החברות המופיעות כאן עברו בדיקת אמינות והן אכן משלמות למשתתפים בסקרים.

איך זה עובד?

אחרי שאתם נרשמים לאתר סקרים (מבין האתרים שמופיעים בהמשך הפוסט) אתם תקבלו מידיי פעם הזמנות לסקרים לתיבת האימייל שאיתה נרשמתם באתר. הסקרים נשלחים אליכם בהתאם למאפיינים הדמוגרפיים שלכם (כמו למשל הגיל, המין או איזור המגורים שלכם). 

משום שאני מקבל הרבה סקרים, פתחתי תיבת מייל במיוחד בשביל זה באתר של וואלה! לצורך קבלת סקרים. אבל זה ממש לא חובה לפתוח מייל חדש, אתם יכולים להשתמש במייל הקיים שלכם ב-gmail למשל.

מילוי סקרים בתשלום
סקרים שאני מקבל לתיבת המייל שלי בוואלה

כמו שאפשר לראות, מידי יום נשלחים לי כמה הזמנות לסקרים. זה יכול להיות 2 סקרים ביום וזה יכול להיות אפילו 10 סקרים ביום. אני מחליט על כמה סקרים לענות ומתי שנוח לי.

לכל אתר סקרים יש את היתרונות שלו. למשל, האתר panel4all שולח הכי סקרים. לעומתו, פרויקט המדגם – הוא האתר היחיד נכון להיום שמשלם כסף (ולא תלושים או מתנות). מומלץ להירשם לכל אתרי הסקרים המפורטים מטה כדי להרוויח כמה שיותר כסף, תווי-קניה ותלושים.

איך מקבלים את הכסף?

מה שצריך לעשות זה פשוט להכנס לסקרים שמקבלים במייל, למלא אותם ולצבור נקודות באתרים האלו. ברגע שצברתם לפחות 50 ש"ח – אתם יכולים למשוך את הכסף שלכם מהאתר (בדרך כלל המינימום למשיכה הוא 50 ש"ח). האתרים האלו שולחים לכם כסף לחשבון ה-Paypal, תווי-קניה בדואר לכתובת המגורים שלכם או תלושים דיגיטליים דרך האימייל שלכם לשימוש במגוון חנויות לבחירתכם.

אז איך מתחילים להרוויח מזה כסף מהצד? כנסו לרשימת האתרים הזאת, הירשמו אליהם ותתחילו לקבל סקרים ולקבל עבורם כסף.

פוסטים קשורים

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *