הכנסה נוספת של 1000 שקלים מהאתר הזה [הוכחה]

ממש לא מזמן קיבלתי תגמול מאתר הסקרים פרויקט המדגם עבור השתתפות בסקרים באינטרנט. אלף ש"ח. לא רע בשביל הכנסה נוספת מהבית. בדרך כלל, פרויקט המדגם משלמים למשתתפים כסף לחשבון Paypal, אבל אם עוברים את ה-700 שקלים בשנה – מקבלים כסף ישר לחשבון הבנק, באמצעות הפקדה בנקאית. וזה מה שקרה כאן – הם התחילו לשלם לי לחשבון הבנק שלי.

כניסה לאתר פרויקט המדגם >>

צילום מסך של ההפקדה

הכנסה נוספת עבור השתתפות בסקרים
הפקדה של פאנל פרויקט המדגם עבור השתתפות בסקרים באינטרנט. לא רע כהכנסה נוספת.

האתר פרויקט המדגם מחפש משתתפים מכל המגזרים ומכל הגילאים. כל אחד יכול לענות על סקרים אנונימיים באינטרנט ולקבל על כך תשלום.

יש הרבה חברות שעורכות סקרים על מנת להבין טוב יותר את הצרכנים ולקבל החלטות מבוססות מחקרים. האתר פרויקט המדגם עוזר לאותן חברות על ידי ביצוע מחקרי שוק בעזרת משתתפים בתשלום. כתבתי פוסט על 3 חברות הסקרים האמינות בישראל, קראו את הפוסט הזה.

הכנסה נוספת חשובה היום יותר מתמיד

משבר הקורונה הביא למצב שבו מאות אלפי אנשים בישראל יושבים בבית מול הטלוויזיה או המחשב ומבזבזים זמן יקר. לכן היום יותר מתמיד זה זמן מצויין ליצור הכנסה נוספת מהאינטרנט, ללא ידע או השקעה כספית. בימינו אפשר ליצור הכנסה נוספות ולהגדיל הכנסות בכל מיני דרכים. אחת הדרכים היא להשתתף בסקרים ולקבל עמלה על כך. פשוט נרשמים, מקבלים סקרים למייל, עונים עליהם ומקבלים תשלום. קל ופשוט.

כניסה לאתר הסקרים פרויקט המדגם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים אחרונים

איך לחסוך כסף

איך לחסוך כסף ב-10 מהלכים פשוטים

כולנו רוצים לחסוך כסף, אבל זה לפעמים יכול להיות קשה. ישנם הרבה אתגרים שיכולים לעמוד בדרכם של החסכונות שלנו, כמו הוצאות בלתי צפויות, העדפות צרכניות,

כמה מרוויחים ממילוי סקרים

כמה כסף מרוויחים ממילוי סקרים?

אז אולי כבר שמעתם על מילוי סקרים באינטרנט כדרך להכנסה נוספת. אבל כמה כסף באמת אפשר להרוויח בדרך הזאת? אז בואו נעשה קצת סדר בנושא.

האתר המומלץ של החודש

נושאים

דילוג לתוכן