הצהרת נגישות

הצהרת נגישות היא דרישה משפטית על פי חוקי נגישות במדינת ישראל. מטרת דרישת הנגישות היא לוודא כי אתרי האינטרנט יהיו נגישים לכל אדם, כולל אלה הסובלים ממגבלות שונות. בלוג pay2.co.il מתחייב להקפיד על נגישות האתר, כך שיהיה ניתן לגשת אליו ולנצל את התוכן שבו בצורה נוחה ומקובלת לכל אדם. באתר בוצעו תהליכי נגישות בהתאם לתקן AA, כפי הנדרש בישראל. לעיתים ייתכן ויהיו קיימים תקלות טכניות או אירועים שיביאו לאי-נגישות זמנית של האתר. במידה ותתקלו בבעיה כזו, אנא צרו קשר איתי דרך דף הצור קשר של הבלוג ואנחנו נשתדל לטפל בזה במהירות ולספק לכם את התמיכה הדרושה.

כדי לשפר את חוויית הגלישה באתר שלנו ולהבטיח נגישות מיטבית, אנו משתמשים בטכנולוגיות ותקנים שונים שפותחו במיוחד למטרה זו. אנו עוקבים אחרי הנחיות הנגישות הקיימות ושואפים לפתח את האתר תוך כדי שיפור תהליכי הנגישות של האתר באופן רציף.

הקוראים שלנו עשויים להשתמש בטכנולוגיות סיוע כדי לגשת לתוכן שלנו. עם זאת, יש לציין כי בגלל הטבע הדינמי של האינטרנט ושימוש בטכנולוגיות משתנות, לעיתים ייתכן ולא תהיה נגישות מוחלטת לכלי הסיוע במסגרת אתרנו.

אנחנו ממליצים גם לקוראים להשתמש בהגדרות נגישות במחשביהם או בדפדפנים שלהם על מנת להתאים את חוויית הגלישה לצרכיהם האישיים. כמו כן, כדאי לציין כי חלק מהתוכן הקיים באתר עשוי להיות מועבר בעזרת תגיות ואובייקטים, ואינו נגיש לחלוטין למערכות הסיוע האוטומטיות.

אנחנו מתחייבים לעודד את כל הקוראים לתת לנו משוב ולשתף אותנו בכל בעיה שתתגלה בנושא הנגישות. המשוב שלכם יעזור לנו לשפר ולהתקדם בתהליכי הנגישות של האתר.

תודה על קריאתכם ותמיכתכם. אנחנו מזכירים שדף זה הוא חלק ממסמך הנגישות שלנו וזמין לצפייה לכל אחד ואחת בכל עת.

 

המשך גלישה נעימה,

צוות Pay2.

דילוג לתוכן