כמה כסף מרוויחים ממילוי סקרים?

אז אולי כבר שמעתם על מילוי סקרים באינטרנט כדרך להכנסה נוספת. אבל כמה כסף באמת אפשר להרוויח בדרך הזאת?

אז בואו נעשה קצת סדר בנושא. הסכום הכולל של הכסף שניתן להרוויח ממלוי סקרים באינטרנט משתנה בהתאם למספר גורמים, כולל מספר הסקרים שבהם אתם משתתפים, אורך הסקרים, סוג הסקרים ופאנל הסקרים שאתם משתתפים בו. עם זאת, באופן כללי, ניתן לצפות להרוויח כמה שקלים עבור כל סקר שממלאים. בואו נדבר קצת יותר בהרחבה על כל אחד מהגורמים האלו:

  • מספר הסקרים שעליהם אתם עונים: בדר"כ רוב אתרי הסקרים שולחים למשתתפים שלהם בין 3 ל-20 סקרים בכל חודש. המספר הזה תלוי בכמות הסקרים שיש לאותו פאנל באותה תקופה וגם תלוי בנתונים הפרופיל האישי שלכם.
  • אורך הסקרים: יש סקרים שהם ממש קצרים (אפילו שאלה-שתיים) ויש סקרים ארוכים יותר, אפילו כאלו עם 50 או 100 שאלות. התגמול שמקבלים על כל סקר כזה תלוי באורך שלו. כמובן ככל שיש לסקר יותר שאלות, כך הוא יתגמל ביותר כסף.
  • סוג הסקרים: רוב ההזמנות למילוי סקרים שנשלחות למייל  הן הזמנות למילוי סקרים אונליין במחשב או בטלפון. אבל זה ממש לא הסוג היחיד של הסקר שאפשר להשתתף בו. לעיתים חברות הסקרים מציעות תשלום של 200-400 ש"ח בשוברים בתמורה להשתתפות בקבוצת מיקוד שתתקיים פיזית. כמובן אתם לא חייבים להשתתף בסוג כזה של סקר, רק אם אתם מעוניינים.

 

תשלום כספי עבור השתתפות בסקרים
מענה על סקרים באינטרנט

 

ישנם מספר אתרי סקרים שונים שניתן להצטרף אליהם, וכולם מציעים תעריפים שונים עבור הסקרים שלהם. חלק מהאתרים מציעים כסף מזומן, בעוד שאחרים מציעים שוברי מתנה או נקודות שתוכל להמיר לכסף מזומן.

אם אתם מחפשים דרך קלה להרוויח כסף מהצד, מילוי של סקרים באינטרנט יכול להיות דרך טובה לעשות זאת. חשוב לזכור שלא מדובר בדרך להתעשרות או משהו כזה. מדובר על בין עשרות למאות שקלים בחודש לכל היותר שאפשר לצבור מההשתתפות בסקרים.

אהבתם? שתפו את הפוסט:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים

דילוג לתוכן