משרתי מילואים? הנה כל הזכויות שמגיעות לכם

משרתי מילואים יקרים, קודם כל תודה לכם על מסירותכם והקרבתכם למען המדינה וכלל האזרחים בישראל במלחמת "חרבות ברזל".

אתם בטח כבר יודעים שיש לא מעט זכויות שמגיעות לכם והמידע יכול קצת לבלבל. מיצוי כל הזכויות עשוי להגיע לעשרות אלפי שקלים לכן כדאי וחשוב לדעת בדיוק מה מגיע לכם. אז הנה כמה לינקים חשובים שאתם צריכים להכיר שיעשו לכם סדר בכל הזכויות המגיעות לכם.

 

מחשבון מיצוי זכויות

האתר הזה ישאל אתכם מספר שאלות פשוטות שיעזרו לו להבין את מצבך ולהפנות אותך לזכויות שמגיעות לכם. בין השאלות שהאתר ישאל אתכם האם גוייסתם למילואים? כמה ימים שירתתם מתחילת המלחמה? האם היחידה בה שירתתם היא לוחמת או תומכת לחימה, האם אתם מעל גיל 40, סטטוס משפחתי ועוד. לאחר כל אלו תוצג לכם רשימת כל הזכויות שלכם. מומלץ להיעזר.

 

מחשבון מענקי מילואים

זהו מחשבון מצויין שפותח ע"י צוות של אזרחים מן השורה (בהתנדבות מלאה) שיעשה לכם סדר ויגיד לכם בדיוק מהם המענקים שתקבלו מהמדינה עבור שירות המילואים במלחמת חרבות ברזל. המחשבון מבוסס על נתוני המענקים שפורסמו מטעם צה"ל. במחשבון תצטרכו למלא את תארכי שירות המילואים, מספר ימי מילואים שהיו לכם בשנת 2023, תבחרו את הקטגוריות הרלוונטיות אליכם (האם אתם במערך הלוחם, האם יש לכם ילד עד גיל 14, האם אתם עצמאיים, סטודנטים וכו').

 

מחשבון מענקי חרבות ברזל הצה"לי

המחשבון הוא סימולטור שבעזרתו תוכלו לשער איזה מענקים תקבלו עבור שירות המילואים שלכם. המחשבון הוא פשוט: הוחרים את תאריכי השירות, את סוג הצו, ימי שמ"פ (שירות מילואים פעיל) בשנת 2023, ומסמנים מה רלוונטי לכם – האם אתם במערכך הלוחם, האם יש לכם ילד/ה עם צרכים מיוחדים, אתם מוחרגי גיל, סטודנטים ועוד.

 

מוקד השירות לאנשי מילואים (המושל"ם הצה"לי)

לצה"ל יש מוקד שירות חדש לאנשי המילואים. פניות בנושא קרן הסיוע אפשר יש להגיש דרך הטופס של המוקד. המוקד ערוך למענה איכותי ונרחב לכל שאלה שיש לכם. המוקד הטלפוני נותן מענה בימים א'-ה', בשעות 08:15-18:00, וניתן לפנות אליו בכל שעה דרך מייל או סמס. בכל שאלה שיש לכם אתם יכולים ליצור קשר עם המוקד בדרכים האלו:

  • בטלפון: 1111, שלוחה 4
  • במסרון: 052-9990229
  • בדוא"ל: miluim.moked@digital.idf.il

 

בהצלחה!

אהבתם? שתפו את הפוסט:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים

דילוג לתוכן