תפריט סגור

איך לקבל תשלום עבור מילוי סקרים באינטרנט?

בפוסט הזה אתם תראו איך כל אחד יכול להרוויח קצת כסף עבור מילוי סקרים אנונימיים באינטרנט. וזה ממש לא משנה אם אתה ילד בן 12 או מבוגר בן 60. כל אחד יכול להירשם ולהרוויח.

יש כמה אתרי סקרים בישראל שמשלמים כסף בתמורה למילוי סקרים. לפני שאציג את האתרים האלה, בוא נשאל איך זה עובד? האם זה אמין? כמה כסף אפשר להרוויח ולמה בכלל שישלמו לי כסף על השלמת סקרים?

למה בכלל שמישהו ישלם לי על מילוי סקרים?

הרבה חברות במשק מסתמכות על סקרי שוק ודעת קהל כדי לקבל החלטות יותר טובות לגבי המוצרים או השירותים שלהם. לכן הן פונות לחברות סקרים ומשלמות להן הרבה מאוד כסף כדי לערוך סקרים ולקבל תובנות עיסקיות. אותן חברות סקרים מוכנות לשלם לנו כסף לאות הערכה ותודה על הקדשת הזמן במילוי הסקרים.

כמה אפשר להרוויח?

מענה על כל סקר אורך כמה דקות והתגמול הוא בין שקלים בודדים לכמה עשרות שקלים במקרה הטוב. אז אם יש לכם קצת זמן פנוי מול המחשב אתם יכולים לנצל אותו במילוי סקרים. זה יוצא שפעם בחודש-חודשיים תוכלו לקבל 100, 200, 300 ש"ח או אפילו יותר.

איך זה עובד?

אחרי שאתם נרשמים לאתר סקרים (מבין האתרים שמופיעים בהמשך הפוסט) אתם תקבלו מידיי פעם הזמנות לסקרים לתיבת האימייל שאיתה נרשמתם באתר, בהתאם למאפיינים הדמוגרפיים שלכם (כמו למשל הגיל, המין או איזור המגורים שלכם). נכנסים לסקר, ממלאים אותו וצוברים נקודות באתר הסקרים. ברגע שצברתם לפחות 50 ש"ח – אתם יכולים למשוך את הכסף שלכם מהאתר (בדרך כלל המינימום למשיכה הוא 50 ש"ח). האתרים האלו שולחים לכם כסף לחשבון ה-Paypal, תווי-קניה בדואר לכתובת המגורים שלכם או תלושים דיגיטליים דרך האימייל שלכם לשימוש במגוון חנויות לבחירתכם.

האם זה אמין?

כל האתרים שאני כותב עליהם באתר הזה נבדקו והוכחו כאמינים פעם אחר פעם. מדובר בחברות רציניות שצריכות אנשים מכל קצוות האוכלוסיה לצורך מענה על סקרים ולכן מוכנות לתגמל את המשתתפים.

הנה למשל תשלום של כמעט 600 שקלים שקיבלתי מאתר הסקרים פרויקט המדגם:

תשלום מהאתר פרויקט המדגם לחשבון paypal

רשימה של אותם אתרי סקרים שישלמו לכם כסף:

(לכניסה לאתר לחצו על שם האתר)

1. פאנל פרויקט המדגם

איך האתר משלם? כסף לפייפאל (Paypal) או כרטיסים נטענים – powergift או נופשונית קארד.

 

2. iPanel

איך האתר משלם? שוברים דיגיטליים של BuyMe או תווי קניה של תו-הזהב.

 

3. Panel4All

איך האתר משלם? שוברים דיגיטליים של BuyMe. בנוסף האתר מאפשר למי שרוצה (לא חייב) לתרום את הרווחים שלו לעמותה מוכרת.

 

4. Panel-View

איך האתר משלם? שוברים BuyMe, תו-הזהב או תו-פלוס.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *