לעבוד מהבית במחשב: איך להרוויח כסף בזמן בידוד

מגיפת הקורונה גורמת להמוני אנשים להישאר בביתם. יש הרבה מפוטרים ויש כאלו גם שלא יכולים ללכת לעבודה. אז איך בכל זאת כל אחד יכול להרוויח קצת כסף מהמחשב בבית בזמן הבידוד?

יש כמובן הרבה דרכים לעשות את זה. הדרך שאני חושב שמתאימה לכולם בלי יוצא מן הכלל היא לענות על סקרים באינטרנט תמורת תשלום. בדרך הזו אפשר להרוויח בין עשרות למאות שקלים כל חודש, תלוי בכמות הסקרים שממלאים.

לרשימת אתרים שישלמו לכם כסף תמורת מילוי סקרים >>

עכשיו, כשרוב האנשים נמצאים בבית, יש אנשים שמחפשים דרכים נוספות להרוויח כסף. הדרך המתבקשת לעשות את זה חייבת להיות דרך המחשב בבית.

אם נשים לב, יש אנשים שפרנסתם לא כל כך נפגעה ממשבר הקורונה – ואלו בעיקר אנשי דיגיטל. למשל – בעלי חנויות אלקטרוניות, משווקים באינטרנט ומקדמי אתרים, בעלי נכסים דיגיטליים, פרילאנסרים שעובדים עם Fiverr או UpWork ועוד. אולי בתקופה הזאת של הקורונה הם מרוויחים פחות, אבל רובם לא מפסידים כסף. הסיבה העיקרית היא כי אין להם הוצאות גבוהות כמו שיש לעסקים פיזיים.

עסקיים פיזיים צריכים לשלם שכירות, ארנונה והוצאות שוטפות אחרות. אבל לבעלי עסקים דיגיטליים בדרך כלל ההוצאות החודשיות נמוכות. אחרי שמגיפת הקורונה תיפסק אנשים יבינו עד כמה האינטרנט היה חשוב להצלת הכלכלה העולמית.
גם אנשים שהמקצוע שלהם הוא לא דיגיטלי, יכולים להרוויח עשרות, מאות או אלפי שקלים כהכנסה נוספת מהצד ממקורות שונים באינטרנט.

בריאות איתנה ובהצלחה.

אהבתם? שתפו את הפוסט:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים

דילוג לתוכן