פאנל פרויקט המדגם – ביקורת: האם האתר אמין וכמה אפשר להרוויח?

הרבה נתקלים באתר פרויקט המדגם ושואלים האם זה בכלל אמין? למה שאתר כלשהו ישלם לאנשים כסף? כדי לעשות קצת סדר בדברים, כתבנו ביקורת על האתר פרויקט המדגם. הנה כמה תשובות לשאלות נפוצות שאנשים שואלים על הפאנל. לטוב ולרע.

אז קודם כל בקצרה: מהו פרויקט המדגם?

פרויקט המדגם הוא אתר סקרים אינטרנטי. המציע לכל מי שמעוניין, להצטרף, לענות על סקרים אונליין ולקבל בתמורה תשלום כספי. האתר נקרא פאנל פרויקט המדגם.

איך עונים על סקרים באתר?

אחרי שנרשמים לפאנל, מקבלים מידי הזמנה למילוי סקרים לתיבת המייל שלכם. בכל הזמנה רשום לכם מה אורך הסקר וכמה כסף תקבלו אם תמלאו אותו.

האם האתר אמין?

במילים אחרות: האם פרויקט המדגם באמת משלם? זו שאלה נפוצה בקרב הרבה אנשים ספקנים. והתשובה היא: כן! אמנם אף אחד לא יתעשר מזה אבל בהחלט זו יכולה להיות הכנסה קטנה מהצד. הנה צילום מסך מתשלום אחרון שקיבלתי לחשבון ה-Paypal.

פרויקט המדגם - ביקורת ותשלום
תשלום ל-Paypal מהאתר פאנל פרויקט המדגם.

מה זה PayPal?

לאלו שלא מכירים עדיין, Paypal הוא הבנק האינטרנטי הפופולרי בעולם, המאפשר להעביר ולקבל כספים בקלות מכל מקום לכל מקום בעולם. כל אחד יכול לפתוח חשבון Paypal תוך דקות ספורות.

ביקורת על פרויקט המדגם: מהם היתרונות והחסרונות של הפאנל?

נתחיל מהיתרונות: האתר הוא וותיק מאוד, פועל למעלה מעשור ונחשב לחלוץ בתחום הפאנלים האינטרנטים המציעים תשלום למשתתפים. היתרון הגדול של האתר הזה הוא שהוא היחידי מבין כל המתחרים בישראל המציע תשלום בשקלים תמורת מילוי סקרים. פאנלים אינטרנטיים אחרים מציעים תלושים, שוברים או מתנות אחרות.

החסרונות של האתר: כמות הסקרים שנשלחים למשתתפים אינה גדולה ולכן אי אפשר לצבור סכומים משמעותיים של כסף. זה יכול להתאים למי שרוצה ליצור לעצמו עוד אפיק קטן של הכנסה כספית מהצד. אבל לא כמקור הכנסה עיקרי.

טיפים והמלצות נוספות למיקסום רווחים

  1. מומלץ לא לבלף בסקרים. למערכת הפאנל יש שיטות לזיהוי משתמשים שעונים "סתם" על שאלות, ללא תשומת לב אמיתית וכנה. כאשר המערכת מזהה את זה היא עלולה לא לשלוח לכם יותר סקרים. אבל אם אתם מתכוונים לענות על הסקרים באופן אמיתי – ימשיכו לשלוח לכם סקרים.
  2. בדרך כלל יש מספר שעות ספורות שהסקר פתוח למילוי מרגע שליחתו למשתתפים. זאת משום שלכל סקר יש מספר מוגבל של משתתפים, בשיטת "כל הקודם זוכה". לכן מומלץ לקבל התראות מתיבת המייל שלכם או להכנס אליה בתדירות יום-יומית.

איך נרשמים לאתר?

ניתן להירשם לפאנל פרויקט המדגם דרך הלינק הזה. אם יש לכם ביקורת משלכם על פרויקט המדגם ורוצים להשמיע את דעתם על האתר, אתם מוזמנים לכתוב לנו בתגובות כאן למטה.

אהבתם? שתפו את הפוסט:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים

דילוג לתוכן