מאיזה אתר קיבלתי 400 ש"ח בתו הזהב של שופרסל?

לפני מספר ימים קיבלתי מאתר הסקרים איפאנל תווים של תו הזהב בסך 400 שקלים. איך קיבלתי את התווים? מה צריך לעשות בתמורה? ואיך כל אחד יכול לקבל תו הזהב בסך של עשרות עד מאות שקלים בחודש? בפוסט הבא יהיו תשובות לכל השאלות האלו כולל צילומי מסך, הוכחות וטיפים איך להרוויח יותר.

 

אז ככה. בכמה שבועות האחרונים עניתי על סקרים של iPanel וצברתי מעל 4000 נקודות. כל 10 נקודות שוות בערכן לשקל אחד, כלומר 400 ש"ח. נכנסתי לאפליקציה של איפאנל, ולחצתי על "הזמנת תווים" כדי לממש את הנקודות ולקבל תו הזהב:

נקודות צבורות באתר הסקרים איפאנל

בחרתי לממש את הנקודות שצברתי לתו הזהב מתוך מגוון האפשרויות למימוש שהאתר מציע. בחרתי להמיר את הנקודות לשובר של רב-תו, כי אני בכל מקרה עורך קניות בסופר באלפי שקלים כל חודש (כמעט כמו כל משפחה בישראל) אז זה נחמד לקבל שוברים לשימוש בשופרסל. אגב, עם התווים של רב-תו אפשר לקנות בעוד המון רשתות וחנויות, לא רק בסניפי שופרסל.

לאחר יומיים, קיבלתי את הסמס הזה לנייד שלי:

 

 

לחיצה על הקישור המצורף בסמס ששלחו לי, העביר אותי לדף הזה:

תו הזהב דיגיטלי שופרסל

לחיצה על הכפתור העבירה אותי ישירות לאפליקציית Paybox (פייבוקס) ושם ראיתי שהתווים נוספו באופן אוטומטי לאפליקציה, כמו שאפשר לראות בצילום מסך (כן, היום הכ-ל דיגיטלי. זוכרים את השוברים הפיזיים של תו הזהב שהיו פעם?).

 

זהו. התשלום מתבצע בקופה בקלות דרך האפליקציה.

אגב, אם אין לכם בנייד את אפליקציית התשלומים PayBox, אתם יכולים לפנות למוקד תו הזהב בטלפון: 1-800-692-692 ולקבל כרטיס פיזי בסניפי שופרסל.

אהבתם? שתפו את הפוסט:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים

דילוג לתוכן