תפריט סגור

iPanel – אתר הסקרים הגדול בישראל

אתר איפאנל (iPanel) הוא אחד מאתרי הסקרים הוותיקים שקמו בישראל. האתר פועל כבר מספר שנים ומאז שהוקם הצטרפו אליו גולשים רבים (למעלה מ-100 אלף משתתפים) שמקבלים כסף בתלושים או מתנות בתמורה למענה על שאלונים קצרים באינטרנט.

איפאנל הוא גם האתר היחידי בינתיים שיש לו גם אפליקציה לסמארטפון, כך שמי שרוצה יכול גם להוריד את האפליקציה – לקבל הזמנות למילוי סקרים דרך הטלפון הנייד ולהרוויח כסף עבור כל סקר שממלאים.

הדרכים שבהם אתם יכולים לקבל את התגמול עבור השתתפות בסקרים: נופשונית, שוברים אלקטרוניים של BuyMe או כרטיס של תו-הזהב שישלח אליכם עד הבית. עם תו הזהב אפשר לקנות ברשתות שופרסל ובעוד עשרות של חנויות אחרות, אבל אני באופן אישי מעדיף לקבל את התגמול שלי מאיפאנל דווקא כשוברים של BuyMe. אבל זה באמת לא משנה, כל אחד והבחירה שלו.

כניסה לאתר iPanel

אתר הסקרים שמשלם הכי הרבה עבור כל סקר

לאתר איפאנל יש עוד הרבה יתרונות בולטים בהשוואה לאתרי סקרים האחרים. מה שמיוחד באתר הזה הוא שגם אם אתם מתחילים למלא סקר ואתם לא מתאימים לפי שאלות הסינון הראשונות בסקר – אתם עדיין תקבלו כמה נקודות (בדרך כלל 5-10 נקודות). כלומר האתר הוא מאוד פיירי כלפי המשתמשים. לא פלא שהם הכי גדולים בישראל כיום.

פוסטים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *