תפריט סגור

iPanel – אתר הסקרים הגדול בישראל

אתר איפאנל (iPanel) הוא אחד מאתרי הסקרים הוותיקים שקמו בישראל. האתר פועל כבר מספר שנים ומאז שהוקם הצטרפו אליו גולשים רבים (למעלה מ-100 אלף משתתפים). האתר נותן למשתתפים תמורה עבור מילוי שאלונים קצרים באינטרנט. כל מי שממלא סקר באתר מקבל נקודות שאותם אפשר לממש אחרי זה. את הנקודות אפשר להמיר לתלושים או מתנות.

אפשר לענות על סקרים גם דרך האפליקציה

איפאנל הוא גם האתר היחידי (בינתיים) שיש לו גם אפליקציה לסמארטפון. למה זה טוב? כי זה נותן לכם את האפשרות לענות על הסקרים דרך הסמארטפון שלכם, בכל מקום ובכל זמן. כך שמי שרוצה יכול גם להוריד את האפליקציה ולקבל הזמנות למילוי סקרים דרך הטלפון הנייד.

איך מקבלים באתר הזה כסף?

הדרכים שבהם אתם יכולים לקבל את התגמול עבור השתתפות בסקרים הם: 1. נופשונית
2. שוברים אלקטרוניים של BuyMe
3. כרטיס של תו-הזהב שישלח אליכם עד הבית.

עם תו הזהב אפשר לקנות ברשתות שופרסל ובעוד עשרות של חנויות אחרות. אני באופן אישי מעדיף לקבל את התגמול שלי מאיפאנל דווקא כשוברים של BuyMe כי מאוד נוח להשתמש בשוברים האלה.

כניסה לאתר iPanel

אתר הסקרים שמשלם הכי הרבה עבור כל סקר

לאתר איפאנל יש עוד הרבה יתרונות בהשוואה לאתרי סקרים האחרים. האתר הוא מאוד פיירי כלפי המשתמשים. למה? כי גם אתם מתחילים למלא סקר ואתם לא מתאימים לפי שאלות הסינון הראשון – אתם בכל זאת תקבלו כמה נקודות התמורה על זמנכם. לא פלא שהם הכי גדולים בישראל כיום. האתר מתאים לכל אחד, מכל גיל ומכל מגזר.

פוסטים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *