תפריט סגור

iPanel – אתר הסקרים הגדול בישראל

איפאנל סקרי דעת קהל

אתר איפאנל (iPanel) הוא אחד מאתרי הסקרים הוותיקים שקמו בישראל. האתר פועל כבר מספר שנים ומאז שהוקם הצטרפו אליו גולשים רבים, למעלה מ-100 אלף משתתפים!
האתר הזה נותן למשתתפים תמורה עבור מילוי שאלונים קצרים באינטרנט. כל מי שממלא סקר באתר מקבל נקודות שאותם אפשר לממש אחרי זה. את הנקודות אפשר להמיר לתלושים או מתנות.

איך מקבלים באתר הזה כסף?

ברגע שצוברים באתר 50 שקלים אפשר כבר לממש את הנקודות. הדרכים שבהם אתם יכולים לקבל את התגמול שלכם עבור ההשתתפות בסקרים הם לבחירתכם. נכון להיום, אפשר בשלושה דרכים:

  1. שובר דיגיטלי של נופשונית.
  2. שוברים דיגטליים של BuyMe.
  3. כרטיס מגנטי של תו-הזהב שטעון בכסף, שישלח אליכם עד הבית.

מה זה שובר דיגיטלי?

שובר דיגיטלי הוא קוד שנשלח אליך במייל או בSMS. אפשר להשתמש בקוד הזה לקניה בחנויות וברשתות מובילות. את השוברים מקבלים תוך 3 ימים, ללא תלות בעיכובים של דואר ישראל.

לעומת-זאת עם תו הזהב (כרטיס גיהוץ) אפשר לקנות ברשתות שופרסל ובעוד עשרות של חנויות אחרות. אני באופן אישי מעדיף לקבל את התגמול שלי מאיפאנל דווקא כשוברים של BuyMe כי מאוד נוח להשתמש בשוברים האלה. אבל דווקא יש הרבה אנשים שמעדיפים לקבל את תו-הזהב לקניות מצרכים בסופר.

עוד יתרונות של איפאנל

לאתר איפאנל יש עוד הרבה יתרונות בהשוואה לאתרי סקרים האחרים. האתר הוא מאוד פיירי כלפי המשתמשים. למה? כי גם אתם מתחילים למלא סקר ואתם לא מתאימים לפי שאלות הסינון הראשון – אתם בכל זאת תקבלו כמה נקודות התמורה על זמנכם. לא פלא שהם הכי גדולים בישראל כיום. האתר מתאים לכל אחד, מכל גיל ומכל מגזר.

אפשר לענות על סקרים גם דרך האפליקציה

איפאנל הוא גם האתר היחידי (בינתיים) שיש לו גם אפליקציה לסמארטפון. למה זה טוב? כי זה נותן לכם את האפשרות לענות על הסקרים דרך הסמארטפון שלכם, בכל מקום ובכל זמן. כך שמי שרוצה יכול גם להוריד את האפליקציה ולקבל הזמנות למילוי סקרים דרך הטלפון הנייד.

החסרון של איפאנל

איפאנל משלמים למשתתפים שלהם בשוברים דיגיטליים ותו הזהב. זה לא כסף אמיתי. יש אתרים אחרים שמשלמים למשתתפים שלהם בכסף של ממש, למשל האתר פרויקט המדגם. האתר הזה משלם כסף למשתתפים בסקרים באינטרנט דרך Pyapal.

>>> צפו בתשלום של 700 שקלים שקיבלתי מפרויקט המדגם

פוסטים קשורים

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *