תפריט סגור

Panel4all – האתר עם הכי הרבה סקרים

אני רשום לכמה אתרי סקרים, אבל האתר Panel4All הוא האתר ששולח הכי הרבה סקרים. למה זה חשוב? בגלל שיש לו הרבה סקרים אז אפשר להרוויח דרכו הכי הרבה כסף.

מידי חודש-חודשיים אני מקבל תשלום מהאתר הזה. התגמול האחרון שקיבלתי מהם היה על סך 240 שקלים. עד היום הצלחתי להרוויח כמה אלפי שקלים ממילוי סקרים דרך האתר הזה. לא רע אה?

כניסה לאתר Panel4All

הנה תצלום מחשבון האימייל שלי. סימנתי במרקר צהוב את כל הסקרים שנשלחו אליי מהאתר הזה בימים האחרונים. אתם יכולים לראות שהאתר הזה שולח הרבה סקרים. כמו שאפשר לראות מהצילום גם האתר Panel-View שולח לא מעט שאלונים.

סקרים שאני מקבל למייל שלי

האתר הזה פועל הרבה שנים בישראל ויש לו מאות אלפי משתתפים בסקרים. כולם מרוויחים כסף דרך האתר הזה ממילוי שאלונים קצרים שנשלחים אליהם למייל.

איך האתר משלם?

האתר משלם למשתתפים שלו בקרדיט כספי למימוש קניית מגוון גדול של מתנות באתר BuyMe. ברגע שאתם מגיעים ל-50 ש”ח באתר אתם כבר יכולים לממש את הנקודות שלכם.

כניסה לאתר Panel4All

>>> צפייה בתשלום של 330 ש”ח מהאתר הזה

>>> צפייה בתשלום של 430 ש”ח מהאתר הזה לקניות ב-BuyMe

פוסטים קשורים

4 תגובות

  • admin

   אהלן יניב. אם אתה רוצה למלא סקרים אתה צריך להירשם לאחד (או יותר) מאתרי הסקרים המופיעים ברשימה בלינק הזה: רשימת אתרי סקרים תמורת תשלום.

   מומלץ להירשם לכל אתרי הסקרים כדי להרוויח כמה שיותר.
   אחרי שתירשם, הם ישלחו לך סקרים למייל.
   בהצלחה!

 1. נועם משה

  היי אפשר לדעת כמה כסף הרווחת מהמדגם עד היום? וכמה הרווחת בערך בחודש אשמח לדעת

  • admin

   היי.
   לשאלתך, מפרויקט המדגם הרווחתי עד היום אלפי שקלים. קח בחשבון שאני רשום לאתר כמה שנים. בחודש זה משהו כמו 100 – 200 ש”ח. יש אנשים שמרוויחים יותר ויש כאלו שפחות. זה תלוי ב 2 דברים:
   1. בכמות הסקרים שאתה מקבל מהם למייל לפי הנתונים הדמוגרפיים שלך.
   2. בכמות הסקרים שאתה עונה עליהם.

   בהצלחה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *