תפריט סגור

Panel4all – האתר עם הכי הרבה סקרים באינטרנט + הוכחות תשלום

קצת על האתר Panel4all

האתר Panel4all מציע לכל מי שמעוניין לענות על סקרים ולקבל בתמורה תלושים. אני רשום לכמה אתרי סקרים באינטרנט, אבל האתר Panel4All הוא האתר ששולח הכי הרבה סקרים. למה זה חשוב? בגלל שיש לו הרבה סקרים אז אפשר להרוויח דרכו הכי הרבה כסף. אפשר לקבל עשרות ומאות שקלים מידי חודש ממענה על שאלונים קצרים.

מידי חודש-חודשיים אני מקבל תשלום מהאתר הזה. כדי לראות את אחד התשלומים שקיבלתי מהם (על סך 240 שקלים) כנסו לפוסט הזה. עד היום הצלחתי להרוויח באתר שלהם כמה אלפי שקלים ממילוי סקרים אונליין. לא רע אה?

כמה סקרים Panel4all שולחים?

הנה תצלום מחשבון האימייל שלי. סימנתי במרקר צהוב את כל הסקרים שנשלחו אליי מהאתר הזה בימים האחרונים. אתם יכולים לראות שהאתר הזה שולח הרבה סקרים. מספר הסקרים משתנה משבוע לשבוע אבל מדובר בערך על 10-20 סקרים מידי שבוע.

panel4all שולחים הרבה זימונים לסקרים במייל
סקרים שאני מקבל למייל שלי

אם תשימו לב ניתן לראות מהצילום שגם האתר Panel-View שולח לי די הרבה סקרים.

ממש לא חייבים לענות על כסך הסקרים אבל מומלץ כי כל סקר שממלאים שווה נקודות. אתר הסקרים הזה פועל הרבה שנים בישראל ויש לו מאות אלפי משתתפים בסקרים. כולם מרוויחים כסף דרך האתר הזה ממילוי שאלונים קצרים שנשלחים אליהם למייל.

איך האתר משלם?

האתר משלם למשתתפים שלו בקרדיט כספי למימוש קניית מגוון גדול של מתנות באתר BuyMe. ברגע שאתם מגיעים ל-50 ש"ח באתר אתם כבר יכולים לממש את הנקודות שלכם.

>>> צפייה בתשלום של 430 ש"ח מהאתר הזה לקניות ב-BuyMe

תשלומים נוספים שקיבלתי מהאתר Pnael4all

פוסטים קשורים

4 תגובות

  • admin

   אהלן יניב. אם אתה רוצה למלא סקרים אתה צריך להירשם לאחד (או יותר) מאתרי הסקרים המופיעים ברשימה בלינק הזה: רשימת אתרי סקרים תמורת תשלום.

   מומלץ להירשם לכל אתרי הסקרים כדי להרוויח כמה שיותר.
   אחרי שתירשם, הם ישלחו לך סקרים למייל.
   בהצלחה!

 1. נועם משה

  היי אפשר לדעת כמה כסף הרווחת מהמדגם עד היום? וכמה הרווחת בערך בחודש אשמח לדעת

  • admin

   היי.
   לשאלתך, מפרויקט המדגם הרווחתי עד היום אלפי שקלים. קח בחשבון שאני רשום לאתר כמה שנים. בחודש זה משהו כמו 100 – 200 ש"ח. יש אנשים שמרוויחים יותר ויש כאלו שפחות. זה תלוי ב 2 דברים:
   1. בכמות הסקרים שאתה מקבל מהם למייל לפי הנתונים הדמוגרפיים שלך.
   2. בכמות הסקרים שאתה עונה עליהם.

   בהצלחה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *