איך לקבל תו הזהב בחינם?

איך אפשר לקבל תלושים של תו הזהב או ביימי בחינם?

יש כמה דרכים לקבל תו הזהב בחינם. אחת מהן היא בעבור השתתפות בסקרים באינטרנט. בעבר חברות סקרים היו מתקשרות לאנשים כדי לענות על סקרים בהתנדבות. בתכלס, למי היה כוח לזה?

חברות הסקרים הבינו כבר לפני כמה שנים שאנשים לא מוכנים לשתף פעולה "בחינם" ובצדק! בשנים האחרונות חל שינוי דרמטי בדרך שבה החברות עורכות סקרים. יותר לא מתקשרים ומטרידים אנשים בטלפון. במקום להעסיק טלפנים ולשלם להם משכורות, חברות הסקרים מעדיפות היום לשלם כסף ישירות למשתתפים בסקרים.

העולם עבר לסקרים באינטרנט

כולם עברו לסקרים באינטרנט בשיטה חדשה שבה כל אחד יכול להירשם באינטרנט, לענות על סקרים ולקבל תגמול וכסף בעבור זה. הרבה ישראלים שמכירים את זה כבר משתמשים בדרך הזו לקבל תלושי קנייה כמו תו הזהב, רב-תו, תו-פלוס, BuyMe או כסף בשקלים.

 

 

איך מקבלים מהם כסף, תו-הזהב, BuyMe או תו-פלוס?

ישנם בארץ חברות סקרים מובילות אשר מתגמלות את המשתתפים בתלושים של תו-הזהב, תו-פלוס, BuyMe ואפילו כסף לחשבון Paypal.

עם התו הזהב אפשר לקנות בכל רשתות שופרסל, המשביר לצרכן, ורדינון, שילב, H&M, גולף, דלתא ועוד עשרות רשתות שונות.

מי יכול להירשם?

התשובה היא: כל אחד. באמת כל אחד. חברות הסקרים בישראל צריכות מגוון גדול של אוכלוסיות כדי לערוך סקרים איכותיים אונליין וזה כולל ילדים, מבוגרים, זקנים, חילונים, דתיים, יהודים, ערבים, עולים מרוסיה, ותיקים וחדשים – זה פתוח לכ-ו-ל-ם.

תו הזהב חינם
תו פלוס
יש אתרי סקרים שמחלקים גם תו-פלוס מקבוצת יינות ביתן. אפשר להשתמש בכרטיס הזה כדי לקנות בסופרים של יינות ביתן, מגה בעיר, גולף, FOX, ורדינון, נעמן, גלי, כיתן ועוד הרבה חנויות טובות

כמה אפשר להרוויח?

הם שולחים לכם סקרים למייל. כל סקר שאתם ממלאים שווה כמה שקלים או כמה עשרות שקלים – המספר המדויק כתוב בתחילת כך סקר. ברגע שצוברים מינימום 50 ש"ח – אפשר למשוך את הכסף או השוברים שלכם. התווים יגיעו אליכם לבית או דרך האימייל או לחשבון ה-paypal שלכם, תלוי באפשרויות ובבחירה שלכם לקבלת הכסף.

 

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים אחרונים

איך לחסוך כסף

איך לחסוך כסף ב-10 מהלכים פשוטים

כולנו רוצים לחסוך כסף, אבל זה לפעמים יכול להיות קשה. ישנם הרבה אתגרים שיכולים לעמוד בדרכם של החסכונות שלנו, כמו הוצאות בלתי צפויות, העדפות צרכניות,

כמה מרוויחים ממילוי סקרים

כמה כסף מרוויחים ממילוי סקרים?

אז אולי כבר שמעתם על מילוי סקרים באינטרנט כדרך להכנסה נוספת. אבל כמה כסף באמת אפשר להרוויח בדרך הזאת? אז בואו נעשה קצת סדר בנושא.

האתר המומלץ של החודש

נושאים

דילוג לתוכן